Türkiyenin En Eğlenceli En Kaliteli Görüntülü Kameralı Sohbet Sitesi

MOBİSOHBET ODASI KURALLAR BİLGİLENDİRME

Misyonumuz

MobiSohbet.Com ailesi olarak; ağımıza katılan herkezin sağlıklı, nezih ve adil bir ortamda yeni insanlarla tanışıp sohbet etmenin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Yönetim kadromuz ve departmanlarımız bu amac üzerinde faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider sohbet ağı olduğumuz gibi dünya çapında da saygın bir konuma gelmek.

Bilgilendirme

MobiSohbet.Com sohbet ağı üzerinde aldığınız rumuz ile sohbet odalarımız ve özel görüşmelerinizde ki tüm sorumluluk size aittir. Demokratik hukuk devleti ve misyonumuz çerçevesinde bizlerinde siz kullanıcılarımız için uymasını uygun gördüğü bir kaç kural belirlenmiştir. Bu kurallar aşağıda maddeler halinde sıralanmıştır.

Sohbet Ağı Kuralları

1) Sohbet ağımıza 18 (onsekiz) yaşından küçüklerin girmesi yasaktır.

2) Giriş yapan herkes Türk aile ve ahlak yapısına, örf ve adetlerimize uygun rumuz almalıdır. Aynı esaslar doğrultusunda odalarda ve özel görüşmelerinde sohbet etmelidir.

3) Din, dil, ırk, siyasi, kültürel ve ayrımcılığa sebep olacak hiçbir fikir yada oluşumun savunuculuğunu yapmamalıdır.

4) Herhangi bir maddi kazanç amacı güdmemeli, özel ve oda sohbetlerinde reklam yada duyuru yapmamalıdır.

5) Küfür, hakaret yada bir başkasının kişisel saygınlığını zedeleyecek bir davranışta bulunmamalı, bu amaçla rumuz almamalıdır.

6) Cinsellik ve adult içerikli rumuzlar ile sohbet odalarımıza girmemeli Türk aile ve ahlak yapısına uygun olmayan rumuzlar almamalıdır.

7) Herhangi bir kullanıcımızın sohbetini olumsuz etkileyecek ve rahatsız edecek davranışlardan kaçınmalıdır.

8) Oda ve sohbet ağı yöneticilerinin aldığı kararlara uymak zorunda olup, şikayet mekanizmasını bundan sonra kullanmalıdır.

9) Şahsi iletişim ve kimlik bilgilerini paylaşmamalı tedbirli davranmalıdır.

10) Sohbet ağı akışı, düzenini ve işleyişini bozacak tüm davranışlardan kaçınmalıdır.

11) Sohbet ağı yönetimi departmanlarını bilgi almak ve şikayet etmek için aktif olarak kullanmalıdır.

12) Sohbet odalarınızın ve rumuzlarınızın tüm şifre sorumluluğu kullanıcısına aittir. Yönetim ve departmanlarımız çalınma/kaybetme durumunda mesuliyet kabul etmeyip bu konuda destek sağlamamaktadır.

13) Türkiye Cumhuriyeti yasalarında yer alan değer ve yargılara aykırı hareket etmek, edilmesine müsade etmek ve bu değer yargılarını şahsında toplayan devlet büyüklerinin saygınlığına gölge düşürücü davranmak yasaktır.

Yaptırımlar;

Sohbet ağı üst yönetimi tarafından belirlenen bu kural ve tavsiyelere uyulmaması yada uyulmamasına teşvik edilmesi durumunda yönetimimiz; Kişinin rumuzuna yada sohbet odasına el koyma, sohbet ağından uzaklaştırma ve girişini engelleme hakkına sahiptir. Yönetimimiz ayrıca ceza-i yaptırımı hukuk yoluyla da arama hakkını saklı tutmaktadır. Yönetimimiz, yasal mercilerden yapılacak herhangi bir başvuru durumunda da haksızlığın ve mağduriyetin giderilmesine destek olmak amacıyla bağlantı bilgilerinizi paylaşmayı uygun görmektedir.

ÖNEMLİ : Sohbet ağımıza giren herkes yazılı ve duyurularla iletilen kuralları, yaptırımlarını kabul etmiş sayılır. MobiSohbet.Com Yönetimi Sunucu Kurallarını HABER VERMEKSİZİN değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. MobiSohbet.Com Sohbet Ağı Kurallara uymanızı temenni eder hoş sohbetler diler.